Cute Blue Flying Butterfly Belles Fleurs: Top Coat Matt- zmatňujúci lak na nechty :)

sobota 21. novembra 2015

Top Coat Matt- zmatňujúci lak na nechty :)

Ahojte :)

Ako sa máte? Ozývam sa po dlhom čase, pretože som toho v škole mala, mám a ešte len budem mať veľa a aby toho nebolo málo- dva týždne bojujem s chorobou, ktorá už vďakabohu pomaly odchádza. To všetko ma však neodradilo od písania blogu a predstavovania Vám, moje najmilšie čitateľky, super produkty, ktoré som za ten čas, čo som sa neozvala, vyskúšala. Jedným z nich je, ako ste sa už mohli dozvedieť z názvu tejto recenzie, zmatňujúci lak na nechty Top Coat Matt


Dlho som túžila po matných lakoch. A hlavne po čiernom matnom laku. Hľadala som v drogériách avšak márne. Neviem či to bolo tým, že som sa vždy ponáhľala alebo tým, že som už pomaly slepá. :D Nikde som čierny matný lak nemohla nájsť. A tak som natrafila na stránku www.rajnechtov.sk.
Na tejto stránke nájdete mnoho vecí: rôzne nástroje a pomôcky na modeláciu nechtov, odlakovače na nechty, olejčeky ozdoby na nechty a hlavne množstvo lakov v rôznych odtieňoch. Stránka je priehľadná, takže nájdete rýchlo to čo hľadáte. Z tejto stránky som si vybrala 3 produkty, ktoré Vám pomaly po jednom predstavím. 
Dnes som si na napísanie recenzie vybrala lak, ktorý konečne splnil môj sen. Dokážem si s ním vytvoriť čierne matné nechty a nielen tie, dokážem si zmatniť akýkoľvek lak na nechty. Tento lak dodá matný vzhľad prírodným, gélovým a aj akrylovým nechtom. Má peknú priesvitnú 15 ml fľaštičku, na ktorej je hviezdička s nápisom Fantasy nails- čo je logo výrobcu. So štetčekom sa pracuje skvele, rovnomerne rozotiera lak. Keď som ho prvýkrát použila bola som plná očakávania a čakala som, že hneď po prejdení štetčeka bude lak matný- avšak to sa nestalo. Bola som trochu naštvaná, ale po malej chvíľočke zmatnel- krásny matný čierny lak. Urobilo mi to nesmiernu radosť. Pomerne rýchlo uschol. Cena je len 2,50 €. Som s ním naozaj veľmi spokojná a na stránke som mu dala hodnotenie 5 hviezdičiek, ktoré si naozaj zaslúži.
Aké skúsenosti máte so zmatňujúcimi lakmi Vy? Objednali ste si už niečo z tejto stránky? Ja som s týmto nesmierne spokojná a môžem povedať, že tento lak je malý zázrak v celej mojej zbierke lakov a tých je naozaj veľa. Veď viete, že milujem laky na nechty.
Nikola

11 komentárov:

 1. Dobra cena k obsahu flaštičky!:) Ja milujem matne nechty hlavne čierne a biele!:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já ty top coaty nějak flákám, ale tenhle zní fajn

  OdpovedaťOdstrániť
 3. :) robila som nan recenziu aj ja a je skvely

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Vyzerá naozaj super ,aj keď ja moc zmatňujúce laky nemusím :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Priznám sa, že ja mám radšej živé farby :) No pri použití tohto jarnéhoo laku by určite aj im dodal krásny šmrnc. Nevyzerá to zle :)


  Www.co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.sk - nerehliadnite moju GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 6. aj ja by som už konečne chcela vyskúšať nejaký matný top coat a tento lak vyzerá veľmi sľubne :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Matné nehty zbožňuju! Zatím jsem si sice pořídila jen jeden bílý matný lak na nehty, ale plánuju to rozšířit :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. zaujímavé :D ja moc matné nechty nemusím, mne tak vôbec nedržia, ale komu áno, tak je to pekný efekt :)
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za pekný komentár :)