Cute Blue Flying Butterfly Belles Fleurs: Náhrdelník, ktorý sa len tak hýri farbami

utorok 6. októbra 2015

Náhrdelník, ktorý sa len tak hýri farbami

Ahojte moje milé!

V dnešnom príspevku som sa Vám rozhodla predstaviť mnohofarebný náhrdelník, ktorý mi aspoň trošku, v dnešnom zamračenom počasí, pripomenie leto. Jeho farby podľa mňa vyjadrujú určitú symboliku ženy, ktorá sa môže hrdo pýšiť týmto farebným skvostom na krku. Krásny náhrdelník mám zo stránky www.fashionboom.sk. Stránka ponúka oblečenie pre dámy, pánov a nezabúda ani na detičky. Môžete tu nájsť rôzne topánky, spodnú bielizeň, bižutériu, doplnky a kabelky. Je prehľadná, takže rýchlo nájdete to čo hľadáte. Ja som si tam veľmi rýchlo našla tento Farebný náhrdelník, ktorý ma hneď zaujal farbami a takisto tvarom. Už dlho som po niečom takom farebnom túžila, a tak som dvakrát neváhala. Na stránke tiež nájdete dobré rady, ktoré Vám poradia, ako sa máte o bižutériu starať.


hrdelník Color má tvar farebného kvetu z ktorého do strán odstupujú lístky. Striedajú sa tu farebné lístky a bielymi kryštálikmi, ktoré predovšetkým vyplňujú stred kvetu a každého lístka. Lístky aj kryštáliky sú skvelo upevnené, takže nemám strach, že mi niečo z neho odpadne. Celý náhrdelník drží pokope strieborná reťaz, na ktorej sa dá upraviť dĺžka. Vyzerá rovnako ako na obrázku takže som veľmi spokojná. Je ľahučký a hýri farbami, čo skvelo ocením pri oživení akéhokoľvek outfitu. Cena je 7,90 €. Farby náhrdelníka sú krásne a ženské. Každá farba symbolizuje určitú vlastnosť ženy. Fialová vyjadruje tajomnosť ženy, ktorá vyvoláva znepokojenie. Modrá farba je farbou vody a neba. Vyjadruje pokoj a vyrovnanosť ženy. Zelená je farbou prírody a vyjadruje skrytú energiu, ktorú každá žena objaví v ťažkej situácií. Žltá vyjadruje radosť, veselosť a otvorenosť. V každej žene sa ukrýva žiarivé slniečko, ktoré sa prejaví, keď sme šťastné- šťastie by nám, samozrejme, mali zabezpečiť naše milované polovičky. Oranžová je farbou pozitívnej energie a vytrvalosti. Červenú si každý hneď spojí s krvou. Je to farba vášne a u mužov vyvoláva impulz dobíjania. Ružová "barbie" farba indikuje jemnosť ženy. Je to farba sentimentality. Bielo- ružova farba, ktorú ovplyvňuje hlavne biela, je farbu nevinnosti a úprimnosti. Predstavuje čistý cit, ktorého je žena schopná, keď sa naozaj zamiluje.


Páči sa Vám náhrdelník a opis jeho farieb, ktorý som takto predstavila? :D Mne sa náhrdelník naozaj páči a nemôžem mu nič vytknúť. Som rada, že som sa rozhodla práve pre tento kúsok a určite by som nemenila. Prajem pekný deň. Snáď to slniečko nejako privábim.
Nikola <3

16 komentárov:

 1. Náhrelník je naozaj nádherný. Veľmi sa mi páči :) A veľmi dobre na tebe vyzerá


  Katka z Čo je dobré to musím mať
  a nezabudni na moju prebiehajúcu GIVEAWAY ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Je nádherný;)

  http://kate-trends.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Náhrdelník je krásnej a praktickej tím, jak je tak hezky barevnej :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tyto velké náhrdelníky mám moc ráda, a tento vypadá skvěle!

  Nela z Beauty Charm
  GIVEAWAY - O krásné šperky

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Vypada velice dobre.
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Náhrdelník je naozaj úžasný. Veľmi sa mi páčia tie farby a to, že sa teda dá kombinovať prakticky s hocičím :) Moc ti sekne

  www.co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.sk aktuálne i s GIVEAWAY o bieliacu zubnú kúru a dve bieliace zubné pasty

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Jé, ta modrá ti krásně ladí k očím! :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za pekný komentár :)