Cute Blue Flying Butterfly Belles Fleurs: "Pandemici" a ich tričká :)

utorok 11. augusta 2015

"Pandemici" a ich tričká :)

Ahojko :)

Ako si užívate prázdniny? Ja si svoje užívam i neužívam. Na jednej strane som veľmi rada, že som konečne doma a na druhej trošku smútim. Prerábame celý dom a ja som táák veľmi zlenivela na tom internáte, že toho upratovania budem mať dosť aj na 5 rokov. Aj napriek všetkým povinnostiam, ktoré mám, som si dnes našla čas na svoju obľúbenú činnosť- blogovanie ♥. Dnes Vám prinášam recenziu na tričko, ktoré sa ku mne hodí. Prečo? Pretože študujem medicínu a každý deň  (nie len pondelok) som si vravela "I need more coffee"- s rovnakým výrazom ako tá sovička. :D 


Tričko je zo stránky www.pandemic.cz. Táto stránka ponúka mnoho tričiek pre pánov, pre dámy- ale aj pre najmenších.
Po prezretí potlačí som sa riadne nasmiala a taktiež ma potešilo to, že tam majú tričká s potlačou môjho najobľúbenejšieho seriálu- Game of Thrones. Veď predsa cieľom "Pandemikov" je rozdávať radosť a úsmev- a to sa im naozaj podarilo. Majú super prístup k zákazníkom- ak Vám nesadne veľkosť, bez problémov a bez rečí ju vymenia alebo vrátia peniaze. Poštovné je len 69 Kč alebo si môžete tričko osobne odobrať zadarmo na viac než 270 miestach. Doba dodania je 7-11 dní- trošku dlhšia, ale oplatí sa čakať. Takže, ako som už opísala v úvode, vybrala som si tričko v bielej farbe s utrápenou sovičkou, ktorá potrebuje viac  kávy. Tričko mi prišlo dosť rýchlo, keďže v tom čase som bola ešte v Ostrave- tak som si ho dala poslať tam. Aký bol môj prvý dojem? Milo ma prekvapila potlač, ktorá nebola taká, na akú som bola zvyknutá, Pri dotyku nebolo cítiť, že je taká "gumová" ako na iných tričkách, ktoré sú z podobných stránok. Takže hneď tu dávam veľké plus  za potlač, ktorá naozaj vydržala a drží doteraz- a to to tričko mám už naozaj dlho. Ďalšie plus si vyslúžil strih, ktorý je užší, takže to nedáva dojem, že nosím tričko po bratovi. :D Vybrala som si veľkosť M, s ktorou som spokojná (mohla by byť teraz trošičku väčšia, lebo som "pekne" pribrala). Príjemne sa nosí- je zo 100% bavlny. Tričko sa mi veľmi páči a  aj v tých hrozných dňoch, ktoré som  v strese prežívala na internáte, mi dokázalo vyčariť úsmev na tvári. (Fotka je odfotená hodinu predtým, než som zas odišla na internát- teda ešte cez školský rok.)Poznáte túto stránku? Priznám sa, ja som ju predtým nepoznala, ale som rada, že som na ňu narazila. Mám doma skvelé tričko, ktoré ma teší. V ťažkých chvíľach mi robia radosť maličkosti a toto tričko je jednou z nich.
Nikola

13 komentárov:

 1. tričko je ozaj skvelé :) veľmi sa mi páči aj ten strih ;)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tričko vyzerá fakt super, no teraz neviem, či teba tričko zdobí, alebo ty zdobíš to tričko :) No mám dojem, že tričko je oveľa krajšie, keď je na tebe, ako bez teba :)

  Budem veľmi rada, ak si pozrieš môj adrenalínový let na FLYBOARDE (TU) :) nájdeš tam aj video, ako sa mi darilo :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem pekne za milé slová :) Idem sa na tvoj flyboarde pozrieť :)

   Odstrániť
 3. Tričko je super :-) Když píšeš,že mají i trička s GoT,tak se tam rozhodně hned podívám :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. zrovna dneska mám v plánu nalít se kafem co nejvíc, jsem unavená :D tričko dokonalý!

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za pekný komentár :)