Cute Blue Flying Butterfly Belles Fleurs: Hairburst- vitamíny na rast vlasov :)

nedeľa 10. mája 2015

Hairburst- vitamíny na rast vlasov :)

Ahojte!

Mnoho žien sníva o dlhých a zdravým vlasoch. Výnimkou som nebola ani ja. Moje vlasy síce boli celkom dlhé, no o pevnosti som veľmi hovoriť nemohla. Lámali sa jedna radosť, ale neboli najhoršie. Na biofyzike sme si v škole merali pevnosť vlasov- a moje patrili k tým pevnejším. Napriek tomu som s nimi nebola spokojná, a tak som si hľadala nejaké vitamíny. Po niekoľkých pokusoch, ktoré mi nepomohli som si povedala, že potrebujem niečo, čo mi zaučene vlasy posilní. A našla som. Vitamíny Hairburst. 


Mám ich zo stránky www.hairburst.sk, kde som našla všetky informácie. Naozaj tam rýchlo nájdete všetko čo potrebujete, pretože je to veľmi priehľadná stránka a taktiež si tam môžete nájsť recenzie na tento zázrak.
Môžete si kúpiť mesačnú dávku (34,99€), 3-mesačnú dávku (87,99€) a 6-mesačnú dávku (167,99€). Hairburst verí, že krása kože a vlasov výchádza z vnútra. 
Obsahuje mnoho vitamínov, ktoré sú rozpustené vo vode. Kapsule obsahujú mnoho látok: pre zdravie vlasov (selén, zinok, kys. hyalurónová, vápnik, kys. listová), na rast vlasov (biotín, metylsulfonylmetán, kolagén, BCAA, silica), prírodná báza (vitamíny rozpustené vo vode bez umelých prísad), vitamíny (komplex vitamínu B, vitamíny A,C,D). Na stránke nájdete taktiež aj vysvetlenie, ktorá látka ako funguje. 
 Čo hairburst sľubuje?
-vlasy rastú rýchlejšie a sú silnejšie
-vlasy sú vyživené z vnútra
-zlepšuje pružnosť vlasov
-zabraňuje lámaniu vlasov
-zlepšuje Vaše celkové zdravie


Tieto vitamíny však nie sú lacnou vecou. Preto som aj mala strach, že toľko peňazí vyjde nazmar ak mi to nepomôže. Ale fotky na instagrame a kladné recenzie ma neuveriteľne uisťovali. Proste som si nejak verila. Zakúpila som si len dávku na mesiac, pretože už po mesiaci môžeme vidieť nejaké výsledky. V balení bolo 60 kapsúl, ktoré som brala po 2 denne. Kapsule sú celkom veľké a voňajú ako všetky vitamíny na vlasy, takže som na tú vôňu celkom zvyknutá. Úprimne som mala dvojnásobný strach. Keď Hairburst nezaberie a keď zaberie a budem rýchlo zarastať aj na iných miestach. :D :D :D Haha. 


Po mesačnom používaní som si všimla, že mi vlasy narástli. A to nielen podľa fotiek ale aj podľa veľkosti odrastov, keďže si vlasy farbím.  Veľmi ma to potešilo. Už po 2-3 týždňoch som si všimla, že vlasy zmenili kvalitu na pohľad aj na dotyk a boli spevnené- menej sa lámali. Takisto som si všimla, že ich objem sa naozaj náramne zväčšil. Vlasy oveľa menej vypadávali a taktiež pomalšie mastneli. Dokopy všetko čo som si priala. Som veľmi spokojná a odporúčam všetkým dievčatám, ktoré rovnako túžia po zdravých vlasoch ako ja. Som nadmieru spokojná. Ak sa pýtate na zarastanie iných miest- žiadny strach, nič také sa nestalo- Hairburst pôsobí len na vlasy.


Čo hovoríte na Hairburst? Toľko nedôvery a strachu, ale vyplatilo sa. Neverím vlastným očiam, keď vidím tento rozdiel. Som maximálne spokojná a ďakujem tímu Hairburst, že sú v predaji aj tu na našom Slovensku.
Nikola

7 komentárov:

 1. No vyzerá to skutočne dobre :) ja som už takto na zlepšenie kvality vlasov vyskúšala veľké množstvo výrobkov a nič :D

  Giveaway na mojom blogu:
  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pěkný rozdíl, ale já bych si je kvůli té ceně nekoupila. Kupuju si už pravidelně vitamíny z DM, kde jich je 60 a stojí 60 Kč a rozdíly vidím taky obrovské :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. celkom viditeľný rozdiel :) ešte som nepočula o týchto tabletkách
  janesworldblog

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za pekný komentár :)