Cute Blue Flying Butterfly Belles Fleurs: Rimmel - Lasting Finish 25H Nude :)

streda 1. októbra 2014

Rimmel - Lasting Finish 25H Nude :)

Ahojte :)
Dnešným príspevkom by som Vám chcela predstaviť novú novinku od Rimmel Londom, ktorá ma príjemne prekvapila. Ste pripravené na prirodzenosť? Tak sa poďme rovno pustiť do recenzie. Nový make-up Lasting Finish 25H Nude je dostupný v 4 odtieňoch ku všetkým farbám pleti. Môj má odtieň 100- IVORY a musím povedať, že mi sedí ako uliaty. 30 ml balenie je v plastovej tube, čo mne osobne veľmi vyhovuje- aspoň ho nerozbijem. Make-up obsahuje ochranný faktor SPF 20, vitamín E a hydratačný gél, ktorý chráni pleť proti vonkajším vplyvom. Nanáša sa veľmi dobre a rovnomerne. Má slabšiu kryciu schopnosť, ale dodáva pleti prirodzený vzhľad. Je odolný voči zotretiu a naozaj dlho dlho vydrží. Moja pleť je po tomto make-upe jemne hydratovaná. Vytvára matný vzhľad, takže sa nelesknem.  Som spokojná. Dávam 9/10 bodov. 
Make-up Lasting Finish 25H Nude od Rimmel London ti zostáva verný od rána do noci a ešte dlhšie. Čo hovoríte na túto novinku? Máte nejaký svoj super obľúbený make-up, ktorý by ste za nič nevymenili? 
Nikoja

11 komentárov:

 1. Celkom zaujímavá novinka,vyzerá ozaj veľmi prirodzene, nemám rada makupy, ktoré spôsobujú efekt "masky" :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Hoodně ráda bych tenhle makeup vyzkoušela, jelikož jsem viděla i světlounký odstín 010! Konečně světlý makeup i na zimu :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Kryje teda moc hezky :) Já make-upy nepoužívám vůbec
  Blog by Veru

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Slyšela jsem, že prý má tento make-up hodně světlé odstíny. Navíc jsem o něm četla i hromadu kladých recenzí. Takže si ho na zimu rozhodně plánuju pořídit:) RImmel make-upy mi vyhovují:)

  °°Instantní krása°°

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. MNe tiež vyhovujú Rimmel make-upy- a tento je tiež super :)

   Odstrániť

Ďakujem za pekný komentár :)