Cute Blue Flying Butterfly Belles Fleurs: Tričko podľa mojich predstáv je doma ! :)

piatok 8. augusta 2014

Tričko podľa mojich predstáv je doma ! :)

Čaute baby!
Nedávno som tu písala príspevok o stránke www.shirtinator.sk. Na tejto stránke som si dala vytvoriť tričko s potlačou a teraz by som sa s Vami chcela podeliť o skúsenosti.


Tričko došlo veľmi rýchlo- nakoľko som svoj návrh odoslala v nedeľu- v stredu už bolo doma. Trošku som potrapošila s kuriérom. Nevšimnúť si, že balík, ktorý som dostala, nie je pre mňa- to som celá ja. Všetko sa nakoniec vyriešilo a vlastné tričko bolo doma!
Tak najprv by som sa chcela vyjadriť k tomu, aké tričko som si vlastne vytvorila. Rozmýšľala som veľmi dlho až som sa rozhodla, že doteraz som všetko brala ako srandu- tak som si trochu zasrandovala aj s týmto. Keďže v septembri už zo mňa bude študentka medicíny- tak prečo si nespraviť srandu. A tak som si na tričko dala známy nápis " Trust me I am (almost) A DOCTOR :D Myslím si, že mnoho ľudí sa nad takýmto niečím zasmeje. Tento červený nápis som si dala na biele tričko s ramienkami- každý si dáva potlač na normálne tričko- ja som chcela byť iná. :D :D :DVybrala som si veľkosť M, ktorá mi super sadla aj keď som mala trochu obavy, či si radšej nevziať veľkosť S. Je zo 100% bavlny. Na dotyk je mäkkučké- také príjemné aj na každodenné nosenie. S tričkom mi prišiel aj návod na pranie, kde sú dôležité informácie, aby ste predišli poškodeniu trička- teda hlavne potlače.  Som s týmto tričkom spokojná- vytvorila som si ho sama a toto presne ponúka táto stránka. Páči sa Vám moje tričko? Mne veľmi veľmi veľmi!
Nikoja ♥

9 komentárov:

 1. To je super :D švagor má tričko s nápisom: Nie som gynekológ ale rád sa pozriem :D ... rozmýšlam, že s priatelom si takéto tričká s vlastnou potlačou spravíme :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) Haha to by som si tiež dala keby som bola chlapec :D :D :D Určite si spravte je to super :)

   Odstrániť
 2. Pěkný tričko :) Taky by se mi líbilo nějaký si vyrobit
  veru-life.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. super toto je vyhoda že ho na nikom inom nenajdeme:))

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Velmi originalne :))) Koľko to stálo ak smiem vedieť? :)

  http://buckovapa3cia.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :) Tak ja som to mala vďaka blogerskej spolupráci :) Zadarmo, ale písala tam cena okolo 29 € :)

   Odstrániť
 5. Aj mne sa páči veľmi veľmi :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. To je super! :) Vtipné a hezké zároveň :). A držím palce ať se ti na medicíně daří.

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za pekný komentár :)