Cute Blue Flying Butterfly Belles Fleurs: Môj Tangle Teezer :)

pondelok 23. júna 2014

Môj Tangle Teezer :)

Ahojte !
Nepatrím medzi dievčatá, ktoré by si česali vlasy stokrát na deň. Niekedy si dokonca vlasy neučešem celý deň, pravdaže je to vtedy, keď som celý deň doma a nikam sa nechytám. Vlasy takto oddychujú od hrebeňov, ktoré ich bolestne šklbú. Na Tangle Teezer som narazila už dávno, no neodvážila som si ho kúpiť. Po prečítaní recenzií, pozeraní videí a odporučeniach kamarátok som si ho nakoniec objednala aj ja. Tak a tu ho máme v plnej kráse - môj malý, nový a ružový maznáčik.


Čo je vlastne Tangle Teezer ? Profesionálna kefa na vlasy Tangle Teezer dokonale rozčeše vaše vlasy a zabráni ich zamotaniu. Behom rozčesávania nebudete pociťovať ťahanie alebo zadrhávanie vlasov, čím tiež predídete ich mechanickému poškodeniu. Kefa si poradí so všetkými typmi vlasov a vďaka svojej premyslenej ergonómii perfektne padne do ruky. Rozčesávanie vlasov nebolo nikdy tak ľahké ako s kefami Tangle Teezer. Husté štetiny kefy zaistia perfektné rozčesanie v niekoľkých ťahoch a vaše vlasy získajú zamatovú hebkosť. Doprajte si krásne a lesklé vlasy s kefami Tangle Teezer. Tento zázrak objavil Shaun P. - som mu za to vďačná. Som naozaj vďačná ľuďom, ktorí ma dokopali ku kúpe tejto kefy. Moje dlhé vlasy sa neustále zamotávali aj po niekoľkonásobnom česaní, tak som to jednoducho vzdala a chodila som s nerozčesanými vlasmi. Teraz je tomu už koniec- táto kefa Tangle Teezer zabránila ich ďalšiemu zamotávaniu.  Po požití tejto kefy boli moje vlasy omnoho jemnejšie a neboli rozcuchané- často sa mi stávalo, že sa mi jednoducho zelektrizovali a už sa s nimi nedalo nič iné robiť len chvost. Najlepšie na tom je, že moja pokožka hlavy nepocíti tú hroznú bolesť, ktorú pociťovala, pri česaní inou kefou. Všimla som si, že na kefe Tangle Teezer ostalo omnoho menej vlasov ako na starej kefe. Navyše dodala mojim vlasom lesk. Som spokojná!Aké sú Vaše skúsenosti s touto kefou? Mnoho nákupov som už často oľutovala, no s pribudajúcim vekom si na to, čo nakupujem, dávam veľký pozor. A ako vidím naozaj sa to opláca. Veľká spokojnosť z mojej strany.
Nikoj Ka

18 komentárov:

 1. Já ho naprosto miluji :)))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja som s TT veľmi spokojná. Nedávno som si kúpila druhý, ktorý mám v práci. Ešte by sa mi zišiel skladací do kabelky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Má nádhernou barvičku! Jinak je to skvělý pomocník při rozčesávání vlasů :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ja mám svoj už veľmi dlho a som veľmi spokojná:P ved vieš ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Škoda, že som si ho nekúpila vtedy, keď si si ho kupovala ty :)

   Odstrániť
 5. Ja som si tiež chcela kúpiť tangle teezer a nakoniec som si omylom kúpila detangler alebo niečo také, podľa mňa to je nejaký fejk a na moje vlásky veľmi nefunguje, iba keď sú mokré ... asi si už musím kúpiť ten pravý tangle :))

  dawnielicious.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 6. dneska som bola u kadernicky a vychvalovala ho do nebies a vidim ze ho musim mat :D hned co budem pri peniazoch sup objednavam

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tangle Teezer je najlepšie vec na svete. Ja mám dlhé a k tomu ešte aj husté vlasy, vždy bolo česanie pre mňa bojom ale od kedy mám túto zázračnú vec je to zábavné . Moja malé neter vždy keď príde ku mne berie Tangle Teezer do rúk a chce aby som ju česala a to ona inak česanie doslova neznáša a všetci v rodine s ňou vždy bojujú ale príde ku mne a sama dobrovoľne sa nechá česať. Vrelo odporúčam. Vážne nič lepšie na vlasy podľa mňa nie je, ak keď je to o niečo drahšia vec určite sa oplatí investovať. :-)

  http://bar-bor-ka.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Česanie je veľmi príjemné takže chápem tvoju neter :) taktiež by som sa nechala česať s Tangle Teezer vkuse :)

   Odstrániť
 8. Já pořád odolávám, ale myslím, že brzy budu taky jeden vlastnit :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Pořídila jsem si tu menší cestovní verzi a i když je malý, tak krásně pročeše :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za pekný komentár :)