Cute Blue Flying Butterfly Belles Fleurs: Trpezlivosť šperkovnicu prináša :)

streda 19. februára 2014

Trpezlivosť šperkovnicu prináša :)

Ahojte :)
Dnešným príspevkom by som Vám chcela predstaviť stránku www.bambu.sk . Táto super stránka ponúka skvelé veci a medzi nimi bola aj táto skvelá šperkovnička. Potrebovala som ďalšie miesto na uloženie svojich šperkov, keďže ich počet neustále narastá- a táto šperkovnica je naozaj super riešením.Je vyrobená z dreva. Vo vnútri je zrkadlo pripevnené na veku šperkovnice. Jej veľkosť je 20 x 12 x 12 cm a ponúka veľmi prehľadne členený úložný priestor. Takáto veľká šperkovnička sa mi naozaj zišla. Uložila som do nej šperky, ktoré ešte nemali svoj "domov". Praktické usporiadanie a pevný materiál sú zárukou jej dlhej životnosti. Urobí istotne radosť každému dievčaťu. Už nebudem musieť riešiť kam uložiť moje šperky, keď pôjdem na dovolenku.


Šperkovnica je krásne spracovaná, jej vnútro je čiastočne vystlané a potiahnuté látkou hnedej farby, ktorá chráni šperky pred poškodením. Ponúka dostatočný priestor pre uloženie všetkých možných šperkov ako sú prstene, náušnice, náramky a zároveň je veľmi prehľadná. Vďaka pomerne veľkým spodným šuplíkom môžete do šperkovnice uložiť aj väčšie šperky ako sú náhrdelníky alebo spoločenské hodinky.


Páči sa Vám takáto šperkovnica ? Ja som s ňou rozhodne spokojná a potrvá trochu dlhšie kým ju zaplním. Táto stránka však neponúka len produkty takéhoto druhu. Nájdete tu- Prírodná kozmetika - aj skvelú prírodnú kozmetiku, ktorá obsahuje hojivé esencie, mnoho vitamínov a solí z mora, ktoré majú priaznivé účinky na Vaše zdravie.
Nikoj Ka

7 komentárov:

 1. Krásná šperkovnice,taky bych něco podobnýho chtěla,ale u nás mají jen takový,který se mi nelibí..:))
  http://the-original-world.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pěkná :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásna drevenná...proste šperky v šperku :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Už som premýšľala, čo to môže byť. :D Je zaujímavá, pripomína mi Rubikovú kocku! :)

  vladiesblog.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za pekný komentár :)