Cute Blue Flying Butterfly Belles Fleurs: Swarovski náhrdelník :)

utorok 11. februára 2014

Swarovski náhrdelník :)

Ahojte krásky :)
Ženy milujú šperky. A ja ako správna žena nie som výnimkou. Veď čo nám urobí väčšiu radosť ako šperky, kvety a poslušný priateľ ? :) Samozrejme, je tu aj mnoho iných vecí, ktoré nás tešia- tešiť by sme sa správne mali z každej maličkosti, ktorá nám príde do cesty. Rozhodla som sa, že si spravím radosť nejakým šperkom. Predmetom radosti sa stal tento krásny Swarovski náhrdelník zo stránky  www.fashionbox.cz .


Na stránke môžete nájsť mnoho zaujímavých a krásnych šperkov, ktoré istotne ulahodia vášmu očku. Takýto šperk som si vybrala preto, lebo milujem náhrdelníky v tvare srdiečka. Tento náhrdelník je vyrobený z Rhodia, ktoré sa podobá striebru a sú zdobené originál kamienkami Swarovski. Kamienky si môžete vybrať v rôznych farbách. Mne sa páčili biele. Dĺžka retiazky je 45 cm, ale zapína sa na karabinu, takže to vôbec nie je problém. Produkty z tejto stránky neobsahujú nikel- takže nefarbia pokožku a sú vhodné pre osoby, ktoré majú citlivú pokožku. Som s týmto náhrdelník spokojná- naozaj vyzerá prekrásne.


Tento šperk mi spravil naozaj veľkú radosť. Ja si však myslím, že oveľa väčšiu radosť budem mať z toho- ak urobím šťastným iného človeka. A tak som aj urobila. Swarovski náhrdelník som podarovala svojej mladšej sestričke. Ten žiarivý plamienok v jej očkách hovoril za všetko. Takto sme spokojné obidve. 
A čo vy ? Radi obdarúvate iných ľudí ? A keď sme už pri darovaní veci - nezabúdajte na GIVEAWAY, ktorá stále platí :)
Nikoj Ka :)

8 komentárov:

Ďakujem za pekný komentár :)