Cute Blue Flying Butterfly Belles Fleurs: Krém na ruky Panier des sens :)

pondelok 24. februára 2014

Krém na ruky Panier des sens :)

Ahojte dievčatá !
Dnes nasleduje ďalší príspevok o skvelej prírodnej kozmetike z biobeauty.sk. Určite nie som jediné dievča, čo zbožňuje vôňu ruží- a presne takúto nádhernú vôňu má tento krém na ruky od Panier des sens. Hneď na prvý pohľad som si ho zamilovala- veď pozrite na to úžasné 30 ml balenie. Milujem kvalitnú kozmetiku a krásne obaly - a práve tento produkt na ruky takýto je. Som z neho naozaj unesená.


Tento krém vyrobený vo Francúzsku (čo je moja obľúbená krajina)- je obohatený  o regeneračný a upokojujúci esenciálny olej z ruží. Je vyvinutý pre ochranu Vašej pokožky. Neobsahuje parabény, farbivá a phenoxyethanol. A čo je úplne že super- nie je testovaný na zvieratách. Som naozaj rada, že žiadne zvieratko nemuselo trpieť, pretože mám zvieratká rada a je mi veľmi ľúto, že niektoré značky kozmetiky ubližujú zvieratkám.


 Obsahuje 20% bambuckého masla s ultra vyživným zložením, vďaka ktorému sa rýchlo vstrebáva. Má hustú konzistenciu a naozaj intenzívnu vôňu, ktorá sa mi veľmi páči.  Cena tohto krému je 8.90 €. Som s ním naozaj veľmi spokojná.
Do balíčka som dostala taktiež pár vzoriek, ktoré som vyskúšala a taktiež som s nimi veľmi spokojná.


Tak čo ? Zaujal Vás tento malý krém na ruky ? Mne sa naozaj páči- nosím ho so sebou všade a stále si ovoniavam ruky, ktoré voňajú krásne ako ruže.
Vaša Nikoja :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za pekný komentár :)