Cute Blue Flying Butterfly Belles Fleurs: Stužková- prípravy :)

utorok 3. decembra 2013

Stužková- prípravy :)

Ahojte :)
Samozrejme, ja už po stužkovej mám- to preto som málokedy bola k dispozícii v novembri. Všetky tie prípravy ma naozaj vyčerpali. Bolo to hrozné- všetko si vždy nechávam na poslednú chvíľu- no ale teraz, zo strachu, som sa všetko snažila robiť dopredu. Prežívať nielen svoje stresy, ale aj stresy spolužiačok je proste nenormálne. Už v septembri som sa objednala ku kaderníčke a kozmetičke, čo je podľa niektorých neskoro, keďže sa objednávali už v marci a v máji. Ale bolo ešte kopu voľných termínov. Účes som chcela zmiešaný z týchto dvoch :Veľkým problémom boli šaty. Nevedela som sa rozhodnúť aké šaty chcem. Vedela som len farbu- kráľovská modrá. Chodila som aj ku krajčírke, že si ušijem šaty- ale som rada, že som si ich ušiť nedala. Naozaj sa mi už nepáčia. Všetko to chodenie po požičovniach ma natoľko unavilo, že som si naťukala do uja Googlu farbu šiat a na prekvapenie som našla úžasné šaty, ktoré sa mi veľmi páčili. Objednala som si ich z internetu- TU. Komunikácia s predavajúcou bola výborná, dokonca mi odpovedala na všetky moje otravné otázky a utešovala ma, keď som stresovala. Šaty mi prišli presne na mňa, trochu dlhé , ale to je moja chyba- neudala som svoju výšku. Čakala som tak 3-4 týždne. Určite vám odporúčam si niečo z tadeto objednať. 


Z doplnkov som mala na sebe len náušnice. Na šatách som mala veľa kamienkov, takže by sa mi tam nič na krk nehodilo. Náušnice mi požičala kamoška a som jej za nich vďačná. Nikde som také nemohla nájsť a nemala som veľa času.


Fotenie na oznamká som zvládla v pohode. Zabavila som sa s úžasnými spolužiakmi. Je naozaj super ak sa stretnú super ľudia, ktorí si naozaj rozumejú. 

Nechtíky som si dala spraviť gélové a naozaj sú nádherné. Držia skvelo. Prvýkrát mám gélové nechty, ale rozmýšľam o tom, že si ich dám doplniť. Viem, že to poškodí moje nechty, ale ja by som si nikdy nevypestovala také dlhé pazúriky.Fotky zo stužkovej tu hodím v budúcom príspevku. Máte sa na čo tešiť. Sú naozaj krásne- úžasná fotografka spraví svoje. A hlavne úžasní spolužiaci a najúžasnejší partner.
Vaša Nikoja :)

2 komentáre:

  1. ahoj , chcem sa opýtať kde si zohnala toho motýlika ? :) Ďakujem

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Ahoj :) Kúpila som ho v predajni Adam a Eva v Zemplíne v Michalovciach :)

      Odstrániť

Ďakujem za pekný komentár :)