Cute Blue Flying Butterfly Belles Fleurs: Scandaleyes Retro Glam :)

sobota 24. augusta 2013

Scandaleyes Retro Glam :)

Ahojte !
Si pripravená na neuveriteľný objem a škandálny vejár rias ? Rimmel London predstavuje novú riasenku Scandaleyes Retro Glam. 60. roky sú späť a s nimi plnšie a hustejšie riasy. Uži si retro look a kvapkou súčastnosti. Vytvor si škandálny sexi vzhľad. Preži i ty nezávislosť 60. rokov: slobodu prejavu a hlavne slobodu zvádzania. S krivkami na tých správnych miestach ti to pôjde tak ľahko. Priprav sa na návrat veľkých očí a neprehliadnuteľného looku.Už mesiac sa môžem pýšiť titulom Rimmel Agentky- za to som vďačná svojej kamoške Frederike, ktorá ma oboznámila so všetkým, čo je na to potrebné. Poctivo som zbierala body a vyšlo to ! Možno si poviete "Ó Bože... ", ale pre mňa je to aká taká prvá spolupráca- aj vy ste určite raz začínali. Keď mi prišiel prvý balíček- bola som nesmierne natešená. A čo ma dostalo ešte viac ? Bola tam riasenka Scandaleyes Retro Glam- milujem riasenky a hlavne tie dobré - a táto zaručene medzi ne patrí.


Spolu s riasenkou mi prišiel list od Korunnej Rimmelky, kde ma oboznámila s touto novinkou. Hneď prvé, čo ma zaujalo na riasenke, bolo jej netypické, geometrické a elegantné čierno- biele balenie. Ďalším prekvapením bola veľká kefka, ktorú milujem- mala tvar presýpacích hodín, navrhnutý tak, aby zachytila aj tie najjemnejšie riasy.


S touto riasenkou som veľmi spokojná. Riasy krásne predĺžila, maximálne vytočila a zhustila. Prvá vrstva pokojne stačí, pri druhej sa mi trošku zlepili riasy. Drží veľmi dobre počas celého dňa- nedrví sa a ani nerozmazáva. S odličovaním nie sú žiadne problémy. Určite vám ju odporúčam.Na koniec príspevku by som rada pridala svoj prvý agentský blog. Dúfam, že sa im to bude páčiť. Snažila som sa :)


Vaša Nikoja :)

3 komentáre:

 1. s takou velkou kefkou neviem robit :) ale mihalnice ti spravila krasne :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mne praveže veľké kefky vyhovujú viac :) Ďakujem :)

   Odstrániť
 2. To vypadá slibně! :)

  Chtěla bych tebe a tvé čtenáře pozvat k sobě na blog, kde právě probíhá giveaway na tém back to school :) Budu ráda, když se zúčastníte! :)

  http://tereziiestaysalive.blogspot.cz/2013/08/ready-for-school.html

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za pekný komentár :)