Cute Blue Flying Butterfly Belles Fleurs: Tričko ako zrodené pre informatika :)

streda, 12. novembra 2014

Tričko ako zrodené pre informatika :)

Ahojte moje milé!
Dnes som si pre Vás pripravila trochu netradičnú recenziu. Som zvedavá ako sa Vám bude páčiť. Pýtate sa prečo netradičnú?- pretože hlavnú úlohu v recenzovaní nebudem mať ja, ale môj priateľ. Tento príspevok bude o tričku zo stránky www.geekshirts.cz, ktorá ponúka rôzne mikiny, tričká, detské tričká, samolepky a mnoho rôznych akcií. Musím sa priznať, že po prezretí motívov na tričkách, som sa zasmiala a mala som chuť vybrať si tričko pre seba- vďaka spolupráci s touto stránkou. No ale poznáte to, keď uvidíte ako Vášmu milému zažiaria očká- už mu nemôžete odolať. A tak som to nebola ja, ktorá dostala tričko- ale môj Tomky.
A tu je sľúbená recenzia od priateľa:


Moja priateľka mi jedného dňa oznámila, že získala novú spoluprácu s online obchodom www.geekshirts.cz (slovenská verzia www.geekz.sk). Rozhodla sa, že tričko z tohto obchodu venuje mne, preto som si jedno vybral.

Po otvorení stránky a prezretí sortimentu som sa uistil, že slovo ,,geek“ je v názve stránky namieste. Tovar presne vystihuje známe aj neznáme srandičky a zaujímavosti kolujúce po internete. Väčšinou sú to trička alebo mikiny s vtipnou tématikou. Vzhľadom na to, že študujem informatiku a stretávam sa s ľuďmi, ktorí veľa času trávia v online svete, tak som hravo rozumel jednotlivým motívom.
Výber je naozaj pestrý, od neznámych motívov z filmov, seriálov a sociálnych sietí až po rôzne úpravy všeobecne známych značiek. Rozhodol som sa, že si vyberiem niečo nové, čo sa často nevidí, avšak zaujímavé a viac známe. Takýmto motívom bolo pre mňa logo Andoidu, ktorý fixol logo Apple, čiže tričko s logami oboch konkurentov a hláškou ,,I fixed it!“, ako môžete vidieť na obrázku. Mám rád tento konkurenčný boj, kde sú tieto svetové značky často hlavným jablkom sváru v rôznych diskusiách. Preto chcem vtipne poukázať na riešenie tejto problematiky.


Druhou otázkou pri objednaní trička bol výber veľkosti. Vybral som si veľkosť M, čo je na moju okolo 170 cm vysokú a primeranú postavu správna veľkosť.

Po objednaní som sa dočkal vybraného trička, ktoré prišlo poštou balíkom prvej triedy. Po otvorení fóliového balíka som vybral bavlnené tričko. Po nahliadnutí dovnútra som objavil ešte zopár priložených nálepiek s geekovskou tématikou, ktoré mi okrem Androidu pripomenuli aj seriál The Big Bang Theory.
Tričko som sa samozrejme rozhodol otestovať – čiže som ho zobral do školy a do práce. Tričko malo úspech a dostal som zopár komplimentov s úsmevov a komentárom ,,Dobré tričko ;)“. K tomu je vyrobené z bavlny a je príjemné na tele.

Po nosení bolo tričko už niekoľko krát vyprané. Aj po viacerých praniach je motív zachovaný a ako nový, preto okrem bavlneného trička hodnotím pozitívne aj kvalitu vyhotovenia motívu.Tovar z tejto stránky môžem odporučiť komukoľvek a nemusíte byť ani geek. Motívy sa jednoducho hodia k dnešnej dobe, plnej rôznych hlášok s vtipných podtónom. Motívy sú originálne a výber pestrý. Podľa mňa si dokáže vybrať každý a nosením tak oživí každodenný stereotyp, tak neváhajte a navštívte www.geekshirts.cz (www.geekz.sk). Blížia sa Vianoce a ak neviete čo pod stromček, toto je jeden zo zaujímavých darčekov, ktoré isto potešia.

Tak čo hovoríte na tento netradičný príspevok? Pobavil takisto Vás ako mňa? Som rada, že som môjmu milému spravila takú radosť a podľa mňa mu to tričko sedí ako uliate. 
Nikoja a Tomky :)

6 komentárov:

 1. Tričko je parádní, příteli moc sluší a je super, že napsal recenzi :)
  Blog by Veru

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásné tričko :) A suprová recenze

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Diky za tip! Kdyz vidim, ze tam je sablona Game of thrones, tak aspon vim, kde si koupim fan tricko s potiskem, ktery se po prvnim prani nesmaze, jako to z eBay :D

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za pekný komentár :)