Cute Blue Flying Butterfly Belles Fleurs: Výlet s láskou :)

utorok, 26. augusta 2014

Výlet s láskou :)

Ahojte!
Nie je nič krajšie, ako tráviť všetok svoj čas so svojou láskou. Bohužiaľ, takéto prázdniny u nás sú už posledné. Netrávili sme spolu každý deň, to nie, ale ak sa dalo boli sme spolu. V septembri už nastupujem do novej školy a tam už budem musieť poriadne zamakať. O voľnom čase budem asi len snívať. A tak, ešte kým sme spolu tu v Snine, rozhodli sme sa, že si spravíme výlet. Avšak háčik bol v tom, že sme sa vybrali na také miesta, kde sme ešte neboli autom. Je zaujímavé zistiť, že tam kde ste si mysleli, že už nie je nič, len les- žijú ľudia. Ani som netušila, že cestovanie podľa mapy bude taká zábava. Vybrali sme sa na Beňatinu, čo je také "jazierko" v kameňolome. Ľudia sa tam chodia kúpať, ale my sme to radšej neskúšali, aj keď voda bola čistá. Nikdy predtým sme tam neboli, a preto sme aj zablúdili. Bola to sranda, len keby ma Tomáš nenútil ísť nejakou cestou pri lese ( aj tak bola zlá ) a ja som zbadala odtlačky nejakých stôp- infarktové stavy. Druhou zastávkou bolo Morské oko. Na Morskom oku som bola už niekoľkokrát- je to blízko našej dediny Zemplínske Hámre. Vždy ma zaujímala dedina za kopcom- Remetské Hámre, cez ktorú sme sa tentokrát vybrali, keď sme šli k spomínanému oku. Splnil sa mi sen od detstva- vidieť to čo je za kopcom, vidieť tú dedinu. Na morskom oku na mňa všetci pozerali- totižto ísť na "túru" v sandálkach a šatách je teda poriadne na hlavu. Lenže oni netušili, že od parkoviska je to asi 10 minút po asfaltovej ceste. Prešli sme celé Morské oko dookola a pozerali sme na to nespočetné množstvo rýb v ňom.Ďalšou zastávkou mal byť Zemplín, čo je nákupné centrum. Cestou tam sme sa však zastavili na Šírave, kde sme spravili nejaké tie fotky.
V Zemplíne sme si chceli kúpiť navzájom nejaké darčeky. Prišli sme dosť neskoro a ešte sme aj večerali. Čiže z nákupov nebolo nič. Vyberať veci priateľovi, ktoré sú super, ale on ich ani za svet nechce a mať asi len pol hodinu, je dosť na nervy. Z nákupov nebolo nič a tak sme išli domov zmorení z celodenného výletu. Aj vy chodíte rady/radi na takéto výlety "na slepo" ? Ak áno, tak potom viete o akej srande to píšem. Ak nie- určite to vyskúšajte. 
Nikola

15 komentárov:

 1. Nádherné fotky, máš krásné šaty :). Moc Vám to s přítelem sluší. Výlety na slepo jsou super :D

  veru-life.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. To jazierko vyzerá parádne, ako z nejakého filmu. Určite sa tam raz chcem ísť pozrieť. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ak smiem vedieť odkiaľ si? Lebo ja bývam na východe slovenska.

  PLS FOLLOW ME:
  http://luxurylip.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj. Som z dediny Zemplínske Hámre. Je to pri Snine :)

   Odstrániť
 4. krásne prostredie :) my sme takto naslepo išli s rodinou dva roky do Chorvácka- nemali sme určený cieľ - iba približne v akej časti - nemali sme ubytovanie teda nič a tak sme chodili od dediny k mestu až kým sme nenašli ubytovanie a peknú pláž :D takéto cestovanie je super, pretože toho veľa uvidíte neplánovane a vznikajú krajšie spomienky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Moc pěkné fotky :) Moc se mi líbí ty šaty.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. máte super fotky :) to zelené jezero je okouzlující, kde přesně to je? :)

  http://suninscotlandplease.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je to na východe Slovenska :) v dedinke Beňatina :)

   Odstrániť
 7. Moc vám to s přítelem sluší :)
  chickflickcherry.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Krásne fotky ten istý výlet som nedávno absolvovala je tam krásne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Překrásné fotky :) a s přítelem Vám to moc sluší :) franckovaveronika.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Raz sme isli na dovolenku do Košíckých Hámrov a oco vybral takú cestu cez hory kde bola cesta úzka autobus by sa tam ledva vosiel a samozrejme po okraji cesty len priepast dole. :-D Bol to celkom adrenalín ale aspoň nám ubehla cesta pri modlení a sledovani situácie. :-D Na druhý rik sme išli zase cez rómske osady to bola tiež šow. :-D
  Ale všetko sme našťastie zvládli a to je hlavné. :-)
  Pekné fotky v krásnom prostredí. ;-)

  https://youtu.be/gzlTZDOt8fQ

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pána to by som sa tiež veľmi bála :D :D Hlavne, že sa nič nestalo :) No rómske osady sú také svojské :D najlepšie keď sa bojíš prejsť autom aby si ich neprešla, keď sedia na ceste a ešte tie ich psy :D :D :D

   Odstrániť

Ďakujem za pekný komentár :)